Okna i drzwi /     Lux Econo:

Okna w systemie LUX ECONO 6k spełniają wszystkie wymogi nowoczesnego wyposażenia mieszkania i podkreślają indywidualny styl właściciela. Okna w tym systemie wybierane są przez osoby przykładające wagę do wypracowania własnego stylu a urządzając mieszkanie wypracowują wnętrze pełne harmonii.

Główne zalety systemu to: doskonała izolacja cieplna dzięki sześciu komorom w ramie i skrzydle, bardzo dobra statyka za sprawą dużych wzmocnień stalowych w ramie i skrzydle, łatwa pielęgnacja dzięki dużej i gładkiej powierzchni wrębu.

Szyba:

 k=1,1 z aluminiową ramką

 Okucie:

Roto NT KS wyposażone w:

  • mikrowentylację

 

 Profil: 

Gealan S8000:

  • 6 komorowy 74 mm z prostym skrzydłem - rdzeń z recyklingu
  • zaokrąglona listwa przyszybowa
  • klamka PVC
  • czarna uszczelka
  • dostępny w 8 kolorach standardowych


W systemie Roto NT wszystkie elementy systemu okucia zintegrowane są w zamknięciu centralnym. System zawiera w standardzie wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych. Zapewnia komfortową obsługę i umożliwia bezproblemową integrację z elektronicznymi i mechanicznymi elementami wyposażenia dodatkowego, np. urządzeniem alarmowym, termostatem i wietrzeniem. Elegancki „srebrny wygląd“ nadaje Roto NT unikalny wygląd.  Roto NT - Bezpieczne okna do pokoju dzieckaRoto NT - Bezpieczne okna do pokoju dziecka
 Roto NT Designo - okna z chowanymi zawiasamiRoto NT Designo - okna z chowanymi zawiasami  ROTO NT KOMFORT - okna do pokoju w którym pracujeszROTO NT KOMFORT - okna do pokoju w którym pracujesz

Wielostopniowy uchył skrzydła (do 9 pozycji)

Wielostopniowy uchył skrzydeł

Znajdź różnicę 

Znajdź różnicę - Roto NT Designo - okna z chowanymi zawiasami

Znajdź różnicę 2

Klamka Roto Swing

Klamka Roto Swing

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm