Rolety /     pionowe:

 

Żaluzje pionowe to niezwykle praktyczny a zarazem elegancki i ponadczasowy sposób zasłaniania okien. Wspaniale chronią pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych, powodują zaciemnienie pomieszczenia i rozproszenie światła, co tworzy przyjemną atmosferę. Żaluzje pionowe doskonale sprawdzają się zarówno w biurze, jak i domu. Można je czyścić, dzięki czemu mogą służyć wiele lat.
Charakterystyka:

  • Komfortowe dostosowanie światła przenikającego do wnętrza poprzez ustawienie kąta odchylenia lamel oraz zakresu rozsunięcia żaluzji.

  • Wybór sposobu montażu - naścienny lub sufitowy.

  • Żaluzje pionowe doskonale sprawdzą się w przestrzennych, wysokich pomieszczeniach, a także jako element dzielący wnętrze.

  • Atrakcyjna kolekcja tkanin i lamel PCV, pozwala dobrać żaluzję do pomieszczenia w zależności od jego przeznaczenia - sala konferencyjna, biuro, mieszkanie.

  • Możliwość zastosowania żaluzji we wnętrzach ze skosami oraz z pionowymi lub poziomymi kształtami łukowymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm