Rolety /     profile pancerzy:

 

 

Firma "Wister Bram" bazuje na profilach firmy ALUPROF.


Głównym profilem stosowanym w naszych roletach jest profil PA 39, lecz równie dobrze możemy zastosować inny profil zgodny z wymaganiami klienta.

Profil PA 39 należy do najbardziej popularnych profili aluminiowych. O jego powodzeniu może świadczyć fakt, że wykonane z niego rolety od lat chronią domy w całej Europie. Zastosowaniu profilu PA 39 sprzyja jego niewielka szerokość i smukły kształt. Nawija się on doskonale i z powodzeniem mieści nawet w niewielkich skrzynkach. Rolety z niego wykonane można stosować w małych oknach bez obawy o utratę światła okna. Dzięki piance wypełniającej profil, odznacza się on dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową. Niewielka waga pozwala na użycie napędu ręcznego, sprężynowego jak i elektrycznego. Oferujemy go w szerokiej gamie kolorystycznej wykonanej z wysokogatunkowych lakierów poliestrowo-poliamidowych. Powłoka uzyskana w ten sposób charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością zabarwienia i wysoką wytrzymałością na ścieranie. Profil odporny jest na działanie czynników atmosferycznych oraz nie wymaga częstego czyszczenia. Profile aluminiowe należą do produktów ekologicznie czystych. Wypełniająca je pianka jest wolna od związków freonu, a farby używane do produkcji nie zawierają kadmu.

 

 

         Dane techniczne:
  • Wysokość profilu: 39mm
  • Ilość listew na metr wysokości: 26 szt.
  • Ciężar 1m2: 3kg

 

Profil PA - 39 występuje w 14 kolorach

 

PA-39 X22
MAHOŃ

  PA-39 X16
KOŚĆ SŁONIOWA
  PA-39 X23
ANTRACYT
  PA-39 X19
BORDOWY
  PA-39 X48
ZŁOTY DĄB
  PA-39 X30
ORZECH
  PA-39 X13
ZIELEŃ
  PA-39 X01
SREBRNY
  PA-39 X02
BIAŁY
  PA-39 X03
SZARY
  PA-39 X09
BRĄZ
  PA-39 X04
CIEMNY BEŻ
  PA-39 X08
CIEMNY BRĄZ
  PA-39 X05
BEŻ
 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm