Okna i drzwi / ---- MDF laminowany:

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Naszych klientów, wprowadziliśmy do sprzedaży nowoczesne parapety wewnętrzne laminowane MDF. Charakteryzują się one przede wszystkim trwałością, co można uznać zdecydowanie za ich główną zaletę. Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach klienci przywiązują bardzo dużą wagę właśnie do jakości wykonania i trwałości produktów. Dlatego proponujemy Państwu parapety wewnętrzne wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów.

Wykonane z wilgocioodpornej płyty MDF - oklejane próżniowo na gorąco laminatem.

Parapety są odporne na działanie promieni UV. Odporność na wodę zyskały ponieważ w całości jest powlekany laminatem. 

Przycinanie parapetu we własnym zakresie będzie traktowane jako uszkodzenie mechaniczne. Spowoduje naruszenie jego struktury i utratę właściwości produktu wilgocioodpornego.

Płyty MDF – płyty drewnopochodne nowszej generacji. Płyta MDF powstaje w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Otrzymany materiał ma jednorodny przekrój, jest twardy MDF – Medium Density Fibreboard jest oznaczeniem płyty z włókien drzewnych. Materiały otrzymywane z drewna MDF – Medium Density Fibreboard jest oznaczeniem płyty z włókien drzewnych o średniej gęstości. 

Gęstość płyty stanowi od 650 do 850 kg/m3.

 

 

Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony: www.kratex.pl i cennika Kratex EDYCJA II/2021 cennik obowiązuje od: 05.07.2021r.

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm