Bramy przemysłowe / - prowadzenia:

SPOSOBY PROWADZENIA BRAM


NL – Prowadzenia standardowe

W prowadzeniu standardowym brama wkłada się bezpośrednio nad otworem, a prowadnica pozioma składa się z jednej części. Prowadzenie standardowe składa się z prowadnicy pozniomej i pionowej.

Zestaw prowadnic pionowych składa się z części prawej i lewej. Jest złożony z kątownika pionowego wraz z uszczelką boczną, do którego przykręca się prowadnicę rolek.
Zestaw prowadnic poziomych
składa się z części lewej i prawej jest złożony z prowadnicy rolek oraz wzmocnienia przymocowanego do łuku i prostej części prowadnicy.

 

 


 

LHR – Prowadzenie obniżone

W prowadzeniu obniżonym brama wkłada się bezpośrednio nad otworem, a prowadnica pozioma składa się z dwóch części. Prowadzenie obniżone składa się z prowadnicy poziomej i pionowej.

Zestaw prowadnic pionowych skłąda się z części lewej i prawej. Jest złożony z kątownika pionowego wraz z uszczelką boczną, do którego przykręca się prowadnicę rolek.
Zestaw prowadnic poziomych składa się z części lewej i prawej. Jest złożony z podwójnie zagiętej i prostej prowadnicy rolek oraz profila wzmacniającego.

Łuki i części proste prowadnic są ze sobą połączone na przedniej łycie bocnej oraz za pomocą łączników prowadnic. Do przedniej płyty bocznej mocowane jest także kółko pośrednie.

 


 

HL - Przewyższenie

W prowadzeniu przewyższonym brama najpierw unosi się pionowo do góry, a potem wkłada się poziomo.
Prowadzenie przewyższone składa się z prowadnicy poziomej i pionowej.


Zestaw prowadnic pionowych
skłąda się z części lewej i prawej. Jest złożony z kątownika pionowego wraz z uszczelką boczną, do którego przykręca się prowadnicę rolek.
Dla wyższych otworów i / lub większych przewyższeń prowadnica pionowa dostarczana jest w dwóch częściach.
Zestaw prowadnic poziomych składa się z części lewej i prawej. Jest złożony z prowadnicy rolek oraz wzmocnienia przymocowanego do łuku i prostej części prowadnicy.


VL – prowadzenie pionowe

W prowadzeniu pionowym brama podnosi się pionowo do góry ponad światło otworu.

Prowadzenie pionowe składa się z wyłącznie jednej pionowej prowadnicy.
Zestaw prowadnic pionowych składa się z części lewej i prawej. Jest złożony z kątownika pionowego wraz z uszczelką boczną, do którego przykręca się prowadnicę rolek.
Dla wyższych otworów zestaw prowadnic pionowych dostarczany jest w dwóch częściach.

 

 

 


FTR – Prowadzenie standardowe skośne

W prowadzeniu FTR standardowym skośnym brama wykłada się bezpośrednio ponad otworem pod pewnym kątem, w większości przypadków równolrglr do nachylenia dachu. Prowadnica skośna jest pojedyncza.
Prowadzenie FTR standardowe skośne składa się z prowadnicy pionowej i skośnej.

Zestaw prowadnic pionowych składa się z części lewej i prawej. Jest złożony z kątownika pionowego wraz z uszczelką boczną, do którego przykręca się prowadnicę rolek.
Zestaw prowadnic skośnych składa się z części lewej i prawej. Jest złożony z prowadnicy rolek oraz wzmocnienia przymocowanego do łuku i prostej części prowadnicy.

 


FLH – Prowadzenie obniżone skośne

W prowadzeniu FLH obniżonym skośnym brama wykłada się bezpośrednio ponad otworem pod pewnym kątem, w większości przypadków równolegle do nachylenia dachu. Prowadnica skośna jest podwójna.

Zestaw prowadnic pionowych składa się z części lewej i prawej. Jest złożony z kątownika pionowego wraz z uszczelką boczną, do którego przykręca się prowadnicę rolek.
Zestaw prowadnic skośnych składa się z części lewej i prawej. Jest złożony z podwójnie zagiętej i prostej prowadnicy rolek oraz profila wzmacniającego.
Łuki i części prowadnic są ze sobą połączone na przedniej płycie bocznej oraz za pomocą łączników prowadnic. Do przedniej płyty bocznej mocowane jest także kółko pośrednie.

 


FHL – Prowadenie przewyższone skośne

W prowadzniu FHL przewyższonym skośnym brama najpierw unosi się pionowo do góry, a potem wykłada się pod pewnym kątem w większości przypadków równolegle do nachylenia dachu. Prowadnica skośna jest pojedyncza.
Prowadzenie FHL przewyższone skośne składa się z prowadnicy pionowej i poziomej.

Zestaw prowadnic pionowych składa się a części lewej i prawej. Jest złożony z kątownika pionowego wraz z uszczelką boczną, do którego przykręca się prowadnicę rolek.
Do wyższych otworów i / lub dla większych przewyższeń prowadnica pionowa dostarczana jest w dwóch częściach.
Zestaw prowadnic skośnych składa się z części lewej i prawej. Jest złożony z prwadnicy rolek oraz wzmocnienia przymocowanego do łuku i prostej części prowadnicy.


 

 
 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm