Okna i drzwi / AKCESORIA DO DRZWI:

Kupując drzwi musimy pamiętać o detalach. Nasza firma oferuje Państwu  wszystkie niezbędne akcesoria drzwiowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Samozamykacze


Wielu z nas nie lubi trzaskających drzwi, w takim przypadku z pomocą przychodzi samozamykacz. To proste urządzenie, które dzięki specjalnemu siłownikowi wyhamowuje skrzydło i pozwala na delikatne zamknięcie.

Samozamykacze z serii Gerda GTS to hydrauliczne, uniwersalne zamykacze górne. Polecane szczególnie do drzwi przeciwpożarowych oraz do drzwi użyetczności publicznej.


Progi


Przy wymianie lub montażu nowych drzwi zwykle wymieniamy również próg. To istotny detal przy wykańczaniu drzwi. Przy podejmowaniu decyzji o zakupie warto pamiętać, że próg w znacznym stopniu wpływa na szczelność drzwi i ich funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo progi firmy Gerda.

Do produkcji progów drewnianych stosuje się twarde gatunki drewna liściastego, głównie dąb. Alternatywą dla progów drewnianych są progi wykonane z aluminium, bądź innego metalu.


Wizjery


Wizjer jest ważnym elementem każdych drzwi wejściowych. Ma przede wszystkim pokazać osobę, która stoi przed drzwiami. W ten sposób chroni nas przed nieproszonymi gośćmi. Wizjer montuje się w drzwiach do mieszkań lub drzwiach zewnętrznych na wysokości wzroku stojącego człowieka.
Przedstawione poniżej wizjery są dodatkowymi akcesoriami do drzwi Gerda.Inne dodatki do drzwi


W naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne dodatki do drzwi takie jak uszczelki szczotkowe, czy okapnik.


  

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm