Bramy garażowe / Bramy garażowe rolowane:

Bramy rolowane, to kolejny proponowany przez naszą firmę rodzaj bramy garażowej.

Brama rolowana to rozwiązanie idealne dla garażu, w którym musi pozostać pełna dostępność do sufitu, a nie ma możliwości zastosowania bramy segmentowej o prowadzeniu przewyższonym lub pionowym.

Podobnie jak w bramach segmentowych, bramy rolowane umożliwiają parkowanie pojazdu tuż przed bramą, dodatkowym atutem jest jednak brak prowadnic sufitowych, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce wewnątrz garażu.

Solidne aluminiowe prowadnice ze szczotkami zapewniają cichą i płynną pracę płaszcza bramy.

Płaszcz bramy prowadzony jest pionowo i nawijany na wał. Płaszcz jest wykonany z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową bezfreonową, jest wytrzymały na działania mechaniczne oraz zapewnia dobrą izolacyjność cieplną. Uszczelka dolna, komorowa zapewnia idealne przyleganie do posadzki oraz niweluje drobne nierówności podłoża. Płaszcz bramy jest połączony z rurą nawojową za pomocą tzw. wieszaków. Standardowo brama jest wyposażona w napęd elektryczny, uruchamiany np. przełącznikiem klawiszowym, pilotem – zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta.

Dodatkowo można zamontować wyłącznik zewnętrzny klawiszowy, wyłącznik kluczykowy, klawiaturę kodową, a także zdalne sterowanie (piloty), zabezpieczenie: fotokomórki, listwę krawędziową fotooptyczną oraz lampę sygnalizacyjną co znacznie poprawia komfort obsługi niezależnie od warunków atmosferycznych. Bramy są wykonywane w kolorach z palety RAL oraz w kolorach drewnopodobnych.

Rodzaje bram garażowych ROLOWANYCH: 

1. Brama rolowana 77:

- profil aluminiowy ocieplony, o wysokości 7,7 cm i grubości 1,8 cm;

- prowadnice aluminiowe o szerokości 9 cm

- skrzynka (osłona wału) aluminiowa o wysokości: 25cm (dla bramy do wys. 210 cm); 30 cm (dla bramy do wys. 300 cm) i 36 cm (dla bram do wys. 350 cm)

- kolory:

2. Brama rolowana 55:

- profil aluminiowy ocieplony, o wysokości 5,5 cm i grubości 1,4 cm;

- prowadnice aluminiowe o szerokości 7,5 cm

- skrzynka (osłona wału) aluminiowa o wysokości 25,4 cm (dla bramy do wys. 300 cm) i 30 cm (dla bram do wys. 380 cm)

- kolory:

3. Brama rolowana 52:

- profil aluminiowy ocieplony, o wysokości 5,2 cm i grubości 1,3 cm;

- skrzynka (osłona wału) aluminiowa o wysokości 20,5 cm (dla bramy do wys. 250 cm) i 25,4 cm (dla bram do wys. 380 cm)

- prowadnice aluminiowe o szerokości 6,6 cm

- kolory:

 

Powyższy opis i zdjęcia pochdzą ze strony www.polfendo.pl i z aktualnego katalogu produktów Polfendo. 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm