Bramy garażowe / Bramy garażowe uchylne:

Bramy garażowe uchylne stanowią doskonałe połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych z aktualnie panującymi trendami rynkowymi. Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów gwarantuje bezpieczne i niezawodne funkcjonowanie przez wiele lat.

Bramy uchylne wykonywane są w różnych wymiarach, w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Istnieje możliwość zastosowania wielu opcji dodatkowych, m.in.: automatyki, docieplenia, drzwi przejściowych oraz innych.

Brama uchylna składa się z ościeżnicy, skrzydła i prowadnic podwieszanych do sufitu. Ościeżnica wykonana jest z ocynkowanych kształtowników zamkniętych. Ościeżnica skręcana za pomocą specjalnych łączników. Poszycie bramy uchylnej wykonane jest z blachy stalowej trapezowej T10 o grubości 0,4 - 0,5 mm. W wersji podstawowej blacha posiada przetłocznia co 100 mm (T-10). W wersji LUX poszycia wykonane są z modułów blachy o szerokości 200-250 mm. Blacha poszycia jest mocowana do konstrukcji skrzydła za pomocą nitów. Konstrukcja z ocynkowanych kształtowników zamkniętych. W bramę standardowo wmontowany jest mechanizm zatrzaskowy skrzydła. Zamek wyposażony w klamkę i wkładkę bębenkową połączony jest z systemem ryglowania umożliwiającym jednoczesne odblokowanie rygli na dole po prawej i lewej stronie skrzydła.

Jedną z głównych zalet bram uchylnych jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez konieczności wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbek.

Wzory bramy uchylnej:

Bramy uchylne z możliwością uzbrojenia we wszystkie możliwe warianty między innymi:

- malowane/okute ościeżnice z wyjątkiem progu

- ocieplenie poszycia bramy

- drzwi osobowe w skrzydle

- przygotowanie do późniejszego docieplenia

- kratki wentylacyjne 

- przeszklenie – okno

- napęd elektryczny

 

 

Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony www.legbudgargula.com.pl i z aktualnej karty katalogowej produktu. 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm