Bramy garażowe / Bramy uchylne:

Bramy garażowe uchylne stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno w budownictwie indywidualnym jak i wielomieszkaniowym. Łączą one w sobie prostotę działania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Konstrukcja bram uchylnych gwarantuje cichą i niezawodną pracę.

Bramy uchylne wykonywane przez naszą firmę są jednym z najlepszych rozwiązań w swojej klasie dostępnych na rynku. Stanowią doskonałe połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych z aktualnie panującymi trendami rynkowymi.Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów gwarantuje bezpieczne i niezawodne funkcjonowanie przez wiele lat.
Bramy uchylne wykonywane są w różnych wymiarach, w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Istnieje możliwość zastosowania wielu opcji dodatkowych, m.in.: automatyki, docieplenia, drzwi przejściowych oraz innych.


 

W zależności od wyposażenia bramy uchylne dostępne są w następujących wersjach:

 

STANDARD - F

Tradycyjna brama uchylna w najprostszej wersji a zarazem najtańsza w systemie bram uchylnych. Prosta a tymczasem niezawodna konstrukcja gwarantuje niską cenę oraz długoletnie działanie co potwierdzają opinie naszych klientów.

Poszycie bramy wykonywane jest z odpornej na czynniki atmosferyczne blachy stalowej malowanej proszkowo, łączonej z konstrukcją za pomocą nitów.

Kolory standardowe poszycia skrzydła bramy: 

 

 

Możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

Dostępne wymiary typowe i niestandardowe.

 

Brama w wersji nieocieplonej.

Wzór:


 

 

STANDARD - G

Jedną z głównych zalet bram uchylnych jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez konieczności wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbek.

Poszycie bramy wykonywane jest z odpornej na czynniki atmosferyczne blachy stalowej powlekanej. Konstrukcja z ocynkowanych kształtowników zamkniętych.

Dostępne kolory poszycia skrzydła bramy:

Brama w wersji nieocieplonej i ocieplonej.

Wzór:

Możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

Dostępne wymiary typowe i niestandardowe.

 

Bramy uchylne z możliwością uzbrojenia we wszystkie możliwe warianty między innymi:
- drzwi osobowe w skrzydle
- przygotowanie do późniejszego docieplenia
- docieplenie skrzydła
- poziomy układ poszycia  oraz paneli PCV
- przetłoczenia wentylacyjne lub kratki
- przygotowanie do przeszklenia
- dodatkowy rygiel
- dostosowanie do współpracy z napędem

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm