O firmie / Historia:

Kilkunastoletnie doświadczenie pracowników firmy „Wister Bram” pozwala na wytwarzanie wyrobów o najwyższej jakości zgodnej z obowiązującymi normami.

 

Firma „Wister Bram” otrzymała w 2005 roku APROBATĘ TECHNICZNĄ na bramy segmentowe własnej produkcji.

 

Z przyjemnością informuje, że od 2009 roku posiadamy CERTYFIKAT CE na wszystkie bramy będące w ofercie naszej firmy.

Dzięki temu certyfikatowi wyprzedzamy wymagania Unii Europejskiej. CERTYFIKAT CE gwarantuje, że nasze produkty są najwyższej jakości oraz bezpieczne dla otoczenia.

 

Pragniemy zwrócić uwagę, iż firma "Wister Bram " poza PRODUKCJĄ bram zajmuje się również ich MONTAŻEM, SERWISEM, PRZEGLĄDAMI, NAPRAWAMI gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi oraz wszystkim co jest związane z poprawnym i bezpiecznym funkcjonowaniem Twojej bramy.

 

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasi doradcy klienta odwiedzą Państwa i przedstawią pełną ofertę firmy "Wister Bram".

Każdy doradca klienta ma do dyspozycji próbki bram segmentowych, rolowanych oraz rolet zewnętrznych we wszystkich dostępnych kolorach.

Cały zespół jest do Państwa dyspozycji.

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm