Napędy / Napędy do BRAM PRZEMYSŁOWYCH:

Jeżeli zależy Ci na produkcie najwyższej jakości, którego wieloletnie funkcjonowanie w różnych warunkach atmosferycznych, przy maksymalnej częstotliwości korzystania oraz przy ogromnej wygodzie użytkowania to napędy przemysłowe marki NICE, są stworzone właśnie dla Twojej firmy.

Napędy do bram przemysłowych muszą spełniać 3 podstawowe kryteria:

- niezawodne

- praktyczne

- łatwe w obsłudze

Wszystkie te ważne cechy posiadają napędy firmy NICE, w naszej ofercie jest ponad 11 siłowników, zestawów automatyki dedykowanych do bram przemysłowych.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, nasz doradca dobierze napęd najlepiej przystosowany do Państwa bramy i oczekiwań.

Tel: 32 720 21 21           E-mail: biuro@bram.pl

 

SUMO

 

Siłowniki elektromechaniczne do bram przemysłowych, garażowych, sekcyjnych o powierzchni bramy do 15 m, do 25 m lub do 35 m, z enkoderem.

 

TOM SE

 

Elektromechaniczny siłownik samohamowny z elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi i kontrolą ruchu dla bram segmentowych do 600 kg. 

 

TOM SM

  Elektromechaniczny siłownik samohamowny z mechanicznymi wyłącznikami krańcowymi do przemysłowych bram segmentowych do 600 kg.

 

 

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm