Napędy / Napędy do bram garażowych:

Posiadasz starą wysłużoną bramę garażową uchylną, segmentową lub skrzydłową ?

A może kupiłeś zupełnie nową?

Nie masz już ochoty wychodzić z auta podjeżdżając pod swoją posesję lub garaż szeregowy po całym męczącym dniu, a następnie otwieranie i zabawę z zamarzniętym zamkiem?

MAMY ROZWIĄZANIE IDEALNE DLA CIEBIE !

Wyobraź sobie, że podjeżdżając pod posesje lub kupując jeszcze gazetę w pobliskim kiosku jednym przyciskiem pilota otwierasz bramę bez potrzeby podnoszenia, komfortowo wjeżdżasz do garażu, a po zamknięciu samochodu wychodzisz i znowu jednym magicznym przyciskiem pilota zamykasz bramę, poczuj ten 100% komfort jakiego możesz stać się właścicielem.

Napędy do bram garażowych w naszej ofercie obejmują praktycznie wszystkie rodzaje bram, nasze napędy obejmują pełną gamę napędów firmy NICE. 

Firma NICE jest liderem w dziedzinie automatyki dla domu, masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Nasza owocna współpraca z NICE trwa już 14 lat , dlatego ceny naszych produktów są bardzo konkurencyjne. Pełna 5-letnia pisemna gwarancja na wszystkie napędy garażowe jest dowodem tego, że standard naszych napędów jest bezkonkurencyjny.

 

Do bram naszej produkcji napędy dobieramy indywidualnie pod względem parametrów bramy oraz oczekiwań klienta.

 

 

 

AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH


 

SPIN11

Zestaw do bram garażowych 550N do 8 m2 powierzchni bramy.

SPIN 21

Siłowniki elektromechaniczne o sile uciągu 650N dla bram garażowych o powierzchni bramy do 9 m2 lub 1000N dla bram garażowych o powierzchni do 13 m2 z systemem BLUEBUS.

 

SPIDO

Zestaw do bram garażowych o sile uciągu 650N i powierzchni do 9 m2.

 

SHEL

Zestaw do bram garażowych z napędem łańcuchowym o sile uciągu 650N i 750N.

 

SPIDER

Elektromechaniczny siłownik z wbudowaną centralą sterującą do bram garażowych do 13m2 powierzchni bramy, napęd łańcuchowy.

 

SOON

Siłownik elektromechaniczny do bram sekcyjnych o powierzchni bramy do 16 m.2 z technologią BLUEBUS.

 

   
   
   

 

 

 

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm