Napędy / Napędy do bram przemysłowych:

 

Jeżeli zależy Ci na produkcie najwyższej jakości, którego wieloletnie funkcjonowanie w różnych warunkach atmosferycznych, przy maksymalnej częstotliwości korzystania oraz przy ogromnej wygodzie użytkowania to napędy przemysłowie firmowane marką NICE są stworzone właśnie dla Twojej firmy.

5 letnia pełna pisemna gwarancja, opcja 24h serwisu sprawia, że nasze napędy nigdy Cię nie zawiodą.

 

Napędy do bram przemysłowych muszą spełniać 3 podstawowe kryteria:

 

- niezawodne

- praktyczne

- łatwe w obsłudze

 

Wszystkie te ważne cechy posiadają napędy firmy NICE, w naszej ofercie jest ponad 11 siłowników, zestawów automatyki dedykowanych do bram przemysłowych.


ZOBACZ ILE ZNANYCH FIRM JUŻ NAM ZAUFAŁO

 

Z pełną ofertą napędów do bram przemysłowych można zapoznać się w naszym sklepie internetowych pod adresem:

https://www.czescidobram.eu/

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, nasz doradca przyjedzie do Państwa i przedstawi naszą ofertę oraz dobierze napęd najlepiej przystosowany do Państwa bramy.

 

GSM: 503 023 156                 E-MAIL: sklep@bram.pl

 

SUMO

Elektromechaniczny siłownik do przemysłowych bram sekcyjnych montowany na wałku, do 15 m2, 25 m2 oraz 35 m2 powierzchni bramy (również wersja z IP 66).

Specyfikacja PDF.

TOM SE

Elektromechaniczny siłownik samohamowny z elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi i kontrolą ruchu dla bram segmentowych do 600 kg. 

 

TOM SM

Elektromechaniczny siłownik samohamowny z mechanicznymi wyłącznikami krańcowymi do przemysłowych bram segmentowych do 600 kg.

 

 

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm