Okna i drzwi / OKNA DACHOWE I WYŁAZY:

Okna dachowe i wyłazy są produkowane dla firmy "Wister Bram" przez firmę DOBROPLAST pod marką SkyLight.

Istniejąca od 2000 roku firma Dobroplast zapewniła już sobie ugruntowaną na rynku pozycją w produkcji profili, okien, drzwi, parapetów z PVC. Dlatego w 2004 roku właściciele Państwo Renata i Paweł Kaczyńscy postanowili wzbogacić swoją ofertę o okna dachowe z PVC. Po trzech latach prac konstrukcyjno – wdrożeniowych na początku 2008 roku wyprodukowane zostało w nowym Zakładzie Produkcyjnym pierwsze okno dachowe wahadłowo – obrotowe o nazwie Skylight Premium. Konstrukcja nowego wyrobu bazuje na własnej koncepcji systemu profili PVC Avantgarde 5000, autorskim systemie okuć, potwierdzonych badaniem czystości patentowej oraz zgłoszeniem w Europejskim Urzędzie Patentowym.

Obecnie Zakład Produkcji Okien Dachowych Dabroplast produkuje swoje okno w oparciu o nowoczesny park maszynowy renomowanych firm. Dział obróbki PVC reprezentują firmy Hollinger i Rotox, obróbka blach to nieocenione i uniwersalne wycinarki laserowe Amada oraz pneumatyczne przyrządy i rolkowe ciągi formowania własnej konstrukcji.

Dział Konstrukcji i Kontroli Jakości czuwa nad zgodnością parametrów produkowanego wyrobu z wynikami badań okna, wykonanymi w Praskim Instytucie CSI oraz prowadzi daleko posunięte prace nad kolejnym oknem dachowym z zawiasem obrotowym, oraz wyłazem dachowym. Wkrótce okno dachowe Skylight będzie mogło być wyposażone w rolety wewnętrzne.

Swoje wyroby Dobroplast sprzedaje za pośrednictwem partnerów handlowych w całym kraju a także w Czechach oraz prowadzi starania o możliwość dystrybucji w Anglii, Włoszech, Ukrainie i Litwie.

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm