Okna i drzwi / PARAPETY - ZEWNĘTRZNE:

Parapety zewnętrzne muszą odróżniać się od standardowych modeli znacznie większą wytrzymałością na działanie czynników atmosferycznych, zarysowania czy uszkodzenia. Dodatkowo istotny jest ich wygląd i dopasowanie do elewacji – w końcu to one widoczne są na pierwszy rzut oka, jeszcze przed wejściem do domu czy budynku.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy szeroki wybór parapetów zewnętrznych, wśród których na wyróżnienie zasługują między innymi:

• standardowe modele stalowe o dużej odporności a uszkodzenia i korozję i możliwości wyboru koloru lakieru dopasowanego do indywidualnych wymagań,

• wersje pokryte okleiną wysokiego gatunku z blaszanym wnętrzem idealne do okien drewnianych,

• wyposażenie wykonane z aluminium – do wyboru wersje z płytkami (pokryte farbą młoteczkowaną), softline lub standardowe.

 

 

 

 

 

Powyższy opis i zdjęcia pochodzą ze strony: www.kratex.pl i cennika Kratex EDYCJA II/2021 cennik obowiązuje od: 05.07.2021r.

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm