Napędy / Piloty ERA Nowość!:

Nowa droga radiowa Era

Nowe piloty z rodziny Era-P pozwalają sterować systemami rolet, żaluzji i markiz oraz w optymalny sposób zarządzać nawet sześcioma grupami automatyki przydomowej. Cechujące się unikalnym designem piloty oferują dla użytkownika kilka zaawansowanych, inteligentnych rozwiązań.

Dzięki czujnikowi klimatycznemu, aktywowanemu niezależnie dla każdej z sześciu grup automatyki, system rolet, markiz i żaluzji może zdalnie reagować na zmiany atmosferyczne. Łatwość programowania to jedna z najważniejszych cech wyróżniająca nową rodzinę pilotów. Przyciski do programowania znajdują się z tyłu pilota pod osłoną baterii.

Programowanie można przeprowadzić automatycznie wykorzystując do tego starego pilota. Funkcjonalności pilotom z nowej rodziny dodaje także oferowany w standardowym wyposażeniu ergonomiczny uchwyt ścienny.

 

 

Nowoczesny design, ergonomia, najnowocześniejsza technologia i bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość to cechy najnowszych pilotów z rodziny Era. W związku z wprowadzeniem tej  linii pilotów z początkiem marca zmianie będzie ulegać kompletacja zestawów automatyki Nice.

Piloty FLOR i ONE będą systematycznie zastępowane przez nowe produkty z rodziny Era - piloty serii Era One oraz Era Flor. Przypominamy, iż nowe piloty Era One oraz Era Flor są kompatybilne z systemem FLOR oraz z pilotami starszej generacji  i mogą być używane jednocześnie.

Piloty z rodziny Era cechują się kilkoma unikalnymi rozwiązaniami technologicznymi, które pozwalają w optymalny sposób zarządzać systemami automatyki przydomowej składającymi się nawet z 9 urządzeń. W komunikacji wykorzystują one kod dynamicznie zmienny, który zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa. W ten sposób nie ma możliwości kopiowania kodu, co do minimum ogranicza możliwość ingerencji w system automatyki z zewnątrz. Z tego powodu piloty Era sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej o dużej częstotliwości wykorzystania (np. we wspólnotach mieszkaniowych czy strzeżonych osiedlach).
Standardowo wyposażone są one w funkcjonalną zawieszkę do kluczy oraz trwałą obudowę, która jest odporna na wszelkiego rodzaju zadrapania.

Od marca przez dwa miesiące obowiązywać będzie okres przejściowy. W tym czasie nowa linia pilotów Era systematycznie będzie zastępowała w oferowanych przez Nice zestawach starą linię pilotów. Piloty starej generacji One i Flor będą występowały w zestawach do wyczerpania zapasów. Pełne przejście na nową linię pilotów spodziewane jest na przełomie maja i czerwca.

Jednocześnie informujemy, iż stare piloty serii FLOR i ONE będą dalej obecne w ofercie Nice co pozwoli zapewnić ich sprzedaż użytkownikom preferującym klasyczne wzornictwo i sprawdzone rozwiązanie oferowane przez wiele lat przez naszą firmę.

 


 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm