Rolety / Rolety na okna dachowe:Rolety materiałowe to niezwykle praktyczny a zarazem elegancki i ponadczasowy sposób zasłaniania okien. To osłona, która nie tylko ochroni przed słońcem, ale także podkreśli charakter wnętrza, wprowadzając do niego przytulną atmosferę.
Roletki materiałowe doskonale regulują oświetlenie wnętrz według potrzeb użytkownika.


Roleta Fantazja Dachowa Premium znajduje szerokie zastosowanie zarówno latem jak i zimą. Za dnia chroni przed nadmiernym dopływem światła słonecznego, a nocą pozwalaja stworzyć warunki przyjazne do snu. Roleta ogranicza do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym o raz płaskiej kasecie osłaniającej. Prowadzenie sznurkowe umożliwia pozostawianie rolety w dowolnej pozycji bez zaczepiania o haczyki.Charakterystyka:

  • Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju okien dachowych drewnianych oraz z PV.

  • Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości.

  • Ograniczenie do minimum przenikania światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym oraz płaskiej kasecie osłaniającej.

  • Płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

  • Łączenie ultradźwiękowe prowadników z tkaniną, zabezpiecza ją przed wypadaniem z prowadnic bocznych.

  • Możliwość sterowania roletą na różnych wysokościach za pomocą sztycy.

  • Bogata kolekcja wzorów i kolorów materiałów oraz detali wykończeniowych.


 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm