Rolety / Rolety wewnętrzne:

 

Światło to życie... to światło z zewnątrz tworzy ramy dla życia wewnątrz. Światło kształtuje nastrój pomieszczenia i zmienia jego wygląd z minuty na minutę, przez całą dobę. Światło obecne jest w pomieszczeniu przez cały dzień, aż do zmierzchu. Dopływ światła dziennego możemy regulować wg naszych indywidualnych potrzeb i życzeń zakładając na oknach np. rolety.

Pragniemy Państwu zaoferować rolety, które ze względu na wielką paletę barw i wzorów oraz różnorodność stylów odpowiadających najnowszym trendom w urządzaniu wnętrz, zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusty.

Unikalne wzornictwo i oryginalny styl oferowanych przez nas rolet materiałowych sprawia, że doskonale pasują do każdego wystroju wnętrza.

Oferujemy wyjątkowe i indywidualnie zaprojektowane rolety dopracowane do ostatniego szczegółu.

Nasza oferta zawiera ekskluzywne i sprawdzone testami jakościowymi tkaniny i rozwiązania, które są zgodne ze światowymi standardami.

Dysponujemy katalogami tkanin, które możemy zaprezentować w Państwa wnętrzu, dokonując jednocześnie pomiarów okien. Tkaniny są nieustannie aktualizowane, dlatego zawsze oferujemy najnowsze kolekcje, które podążają za trendami.

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości tkaniny różnego rodzaju - począwszy od czystej bawełny i czystego poliestru aż po różnego rodzaju mieszanki i zaciemniające oraz trudnopalne tkaniny techniczne.

Każdą roletę przygotowujemy indywidualnie na wymiar. Wszystkie rolety są wykonywane ręcznie w celu zapewnienia możliwie najwyższej jakości i całkowicie indywidualnego wyrazu. W rezultacie powstają wyjątkowe rolety specjalnie zaprojektowane, by pasowały do wnętrza biorąc pod uwagę jego kolorystykę oraz styl. Gotowe rolety na życzenie instalujemy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta nie ogranicza się do rolet. Zawiera także wszystkie inne rodzaje dekoracyjnych osłon okiennych: rolety rzymskie, plisy, żaluzje aluminiowe i drewniane, rolety bambusowe, żaluzje pionowe, panele zasłonowe, a także nowoczesne i klasyczne zasłony.

Proponujemy także niestandardowe rozwiązania do nietypowych okien.

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm