Bramy garażowe / Serwis:

Każdy właściciel bramy garażowej, który chce aby jego brama działała bezawaryjnie musi o nią dbać. W tym celu należy dokonywać konserwacji oraz corocznego przeglądu bramy. Regularne przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne zapobiegają nieoczekiwanym awariom.
Firma „Wister Bram" proponuje klientom SERWIS.
Wykonujemy przeglądy gwarancyjne jak i pogwarancyjne bram oraz napędów. Sprawdzamy działanie bram naszej produkcji oraz bram innych firm. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na świadczenie usług o najwyższym standardzie.
Informujemy również, że istnieje możliwość zakupu środków chemicznych do czyszczenia i konserwacji bram. Produkty są markowane przez naszą firmę i ich użycie nie powoduje utraty gwarancji. Proponowane środki usuwają np.: graffiti, smary, pyły, zacieki, bryzgi zaprawy tynkarskiej i inny uporczywy bród. Środki dostępne są w siedzibie naszej firmy lub u serwisantów. Możliwość wysyłki kurierem.
Zadzwoń po pomoc mając awarię bramy.
Pod numer telefonu: 32 720 21 21 lub napisz do nas na adres: serwis@bram.pl
 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm