Napędy / ____ BAR:

BAR to rodzina szlabanów do kontroli dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach, obiektach przemysłowych, przeznaczonych do pracy intensywnej. 

Szeroka oferta: 5 modeli w 3 wersjach, 7 różnych ramion modułowych od 3 do 9 m.

Możemy wyróżnić:

1/  S-BAR 

Szlaban elektromechaniczny do obiektów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 4.25 m, do pracy intensywnej. Szerokość przejazdu do 4 m.

2/ M-BAR

Szlaban elektromechaniczny do obiektów publicznych, prywatnych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 7 m, do pracy bardzo intensywnej. Szerokość przejazdu do 7 m.

3/ L-BAR

Szlaban elektromechaniczny do obiektów publicznych, prywatnych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 9 m, do pracy bardzo intensywnej. Szerokość przejazdu do 9 m.

 

Zapraszam do kontaktu z naszym doradcą, pod numerem telefonu 32 720 21 21 lub mailowo: biuro@bram.pl

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm