Rolety / ____ fasadowe S 70:

Główne zalety żaluzji fasadowych:

- estetyka i funkcjonalność - chronią wnętrze budynku przed nadmiernym jego nasłonecznieniem oraz poprawiają zewnętrzny wygląd obiektu. Montowane np. na dużych elewacjach działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji – nie obciążając jej. Między płaszczyzną lamel a szybą wytwarza się bariera termiczna, czyli masa powietrza, która spowalnia wymianę ciepła. Dzięki czemu przy temperaturze 35°C na zewnątrz, można obniżyć temperaturę wewnątrz budynku nawet o 10°C. Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa Prowadnice, lamele oraz rynna dolna wykonane są z aluminium odpornego na czynniki atmosferyczne oraz dodatkowo zabezpieczone są wysokiej jakości lakierami. Ciężar własny żaluzji wynosi średnio 2-3 kg na m², i nie stanowi istotnego obciążenia dla konstrukcji budynku.

- wysoka klasa powłok lakierniczych - lamele żaluzji pokryte są wysokiej jakości lakierami odpornymi na działanie warunków atmosferycznych i dostępne są w wybranych kolorach wg palety RAL. Istnieje możliwość zamówienia niestandardowych kolorów z palety RAL po wcześniejszym uzgodnieniu indywidualnych warunków realizacji zamówienia.

- ochrona przed hałasem i odporność na warunki pogodowe - żaluzje fasadowe skutecznie zmniejszają natężenie hałasu, oraz posiadają dodatkowe stabilizatory w postaci bocznych prowadnic i stalowych linek w osłonie z PCV zabezpieczających elewację przed czynnikami pogodowymi.

- montaż - wyróżnia się dwa podstawowe sposoby montażu żaluzji fasadowych: do ramy okna, konstrukcji fasady lub bezpośrednio do ściany. Decyzję o typie żaluzji fasadowej oraz sposobie jej montażu warto przewidzieć na etapie projektowania obiektu.

- płynne sterowanie żaluzją - otwieranie i zamykanie w zakresie 90° i 180° daje możliwość komfortowego ustawienia stopnia przenikania światła do wnętrza.

- sterowanie ręczne i elektryczne przy pomocy silnika elektrycznego:

* ręczne przy pomocy mechanizmu korbowego

* elektrycznie: przy pomocy przełącznika, pilota

Zastosowanie silnika elektrycznego niezbędne jest w konstrukcjach wielkogabarytowych, ze względu na ich ciężar. 

Możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej. Opcjonalnie można zastosować automatykę z możliwością podłączenia do inteligentnego systemu zarządzania fasadami dynamicznymi - interfejs użytkownika to prosty w obsłudze program PC. 

 

S-70 – lamela o przekroju poprzecznym w kształcie litery S o szerokości 70 mm 

Zadzwoń i zapytaj o DARMOWĄ wycenę żaluzji: 327202121

Możesz również wysłać zaptanie na maila: biuro@bram.pl 

 

 

Powyższa treść i zdjęcia pochodzą ze strony www.anwis.pl oraz z katalogu Żaluzje fasadowe ANWIS Estetyka i funkcjonalność.

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm