Rolety / ____ panelowe:

System zasłon przesuwnych PANEL TRACK stanowi nowoczesny sposób przesłaniania, dzielenia i dekorowania wnętrz. System składa się z szyny prowadzącej oraz mocowanych do niej pionowych, przesuwnych pasów tkanin. Dzięki możliwości dowolnego montowania zasłon: we wnęce okna, na ścianie lub suficie, system zasłon panelowych dedykowany jest do każdego wnętrza.

Doskonale sprawdzi się w przestrzeniach, w których znajdują się duże przeszklone powierzchnie okienne lub drzwiowe np.: drzwi przesuwne prowadzące na taras.

Dekoracyjność paneli i możliwości zastosowania wielu rozwiązań kolorystycznych: m.in.: łączenie różnych typów tkanin w tym kolorów i wzorów, mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjny sposób przesłaniania okien. Dostępna w ofercie szeroka gama kolorystyczna i wzornicza pozwala na wybór materiału zgodnie z aranżacją wnętrza i pełnioną przez niego funkcją.

Charakterystyka:

- Możliwość przesłaniania dużych przeszklonych powierzchni.

- Komfortowa regulacja natężenia światła docierającego do wnętrza.

- Nowoczesna dekoracja okienna zastępująca firany i zasłony.

- Atrakcyjna forma dzielenia przestrzeni.

- Dopełnienie aranżacji wnętrza - dowolność łączenia wzorów i kolorów, możliwość zamiany miejsc paneli.

Zasłony typu PANEL TRACK, często określane zasłonami japońskimi, pozwalają w efektowny sposób podzielić przestrzeń w zależności od potrzeb oraz wystroju. Możliwość otwierania lub zamykania powierzchni doskonale sprawdza się nie tylko w nowoczesnych domach, o dużych otwartych przestrzeniach, ale również w niewielkich wnętrzach, w których tego typu zabieg stanowi swego rodzaju "ruchomą ścianę działową".

Oczywiście w zależności od wyboru tkaniny: można uzyskać interesujące efekty od delikatnego wydzielenia części pomieszczenia, w którym wybór stopnia transparentności tkaniny podkreśli jego charakter lub może stanowić typowe odgrodzenie części powierzchni w celu zachowania intymności np.: wydzielenie garderoby, pokoju dziecięcego.

Przesuwne systemy doskonale sprawdzą się również w przestrzeniach publicznych tj.: salonach kosmetycznych, gabinetach zabiegowych oraz lekarskich i innych.

Biorąc pod uwagę wymiary zasłon PANEL TRACK nadają się zarówno do małych przestrzeni mieszkalnych, jak również do dużych powierzchni konferencyjnych.

Zasłony panelowe | katalog tkanin

Zadzwoń i zapytaj o wycenę 327202121

Możesz również wysłać zapytanie na maila biuro@bram.pl 

 

 

 

 

Powyższa treść i zdjęcia pochodzą ze strony: www.anwis.pl oraz z katalogu: Przesłony wewnętrzne ANWIS Dekoracyjne i funkcjonalne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm