Rolety / ____ pionowe:

Żaluzje pionowe, tzw. "verticale", to rodzaj osłon okiennych, które dają dużą swobodę sterowania. Zapewniają odpowiednią ochronę przed słońcem a także gwarantują najwyższą jakość zastosowanych tkanin. Są przy tym proste w obsłudze i funkcjonalne pod względem aranżacyjnym. Sprawdzą się w biurze, domu i wszędzie tam, gdzie występują okna o dużej powierzchni. Dzięki nim stworzysz ciekawą i niebanalną przestrzeń.

 

Charakterystyka:

- komfortowe dostosowanie światła przenikającego do wnętrza poprzez ustawienie kąta odchylenia lamel oraz zakresu rozsunięcia żaluzji.

- wybór sposobu montażu - naścienny lub sufitowy.

- doskonale sprawdzą się w przestrzennych, wysokich pomieszczeniach, a także jako element dzielący wnętrze.

- atrakcyjna kolekcja tkanin i lamel PCV, pozwala dobrać żaluzję do pomieszczenia w zależności od jego przeznaczenia - sala konferencyjna, biuro, mieszkanie.

- możliwość zastosowania we wnętrzach ze skosami oraz z pionowymi lub poziomymi kształtami łukowymi.

Żaluzje pionowe | katalog tkanin

Zadzwoń i zapytaj o wycenę 327202121

Możesz również wysłać zapytanie na maila biuro@bram.pl 

 

 

 

Powyższa treść i zdjęcia pochodzą ze strony: www.anwis.pl oraz z katalogu: Przesłony wewnętrzne ANWIS Dekoracyjne i funkcjonalne.

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm