Rolety / ____ poziome aluminiowe:

Żaluzje aluminiowe (metalowe) skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się. Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji lamel, a tym samym zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Płynna regulacja pozwoli Ci osłonić się przed obserwatorami z zewnątrz, nie eliminując dopływu naturalnego światła.

Osłony aluminiowe sprawdzą się także w pomieszczeniach wymagających całkowitego lub częściowego zaciemnienia okien. W tym przypadku możesz wybrać system Light Less. Zastosowanie aluminiowej taśmy o niewidocznych otworach, to doskonały sposób na wyeliminowanie refleksów i smug światła, nawet w słoneczne dni.

Lamele żaluzji aluminiowych występują w kilku szerokościach: 16, 25 oraz 50 mm. Mogą osłaniać okna różnego typu, również te o nietypowych kształtach. Zastosowanie prowadzenia żyłkowego umożliwi Ci wygodne korzystanie z okien uchylnych. W miejscach trudno dostępnych możesz zastosować sterowanie elektryczne. Będzie również pomocne w budynkach o dużej powierzchni.

Żaluzje aluminiowe mogą byćmontowane w świetle szyby, do ściany lub do sufitu. Są lżejsze od klasycznych żaluzji drewnianych a podniesiony pakiet lamel zajmuje mniejszą przestrzeń w oknie.

Typ żaluzji poziomych:

- żaluzja aluminiowa 16 mm

- żaluzja aluminiowa 25 mm

- żaluzja aluminiowa 50 mm

- żaluzja aluminiowa Juun 25 mm

- żaluzja aluminiowa Luna 16 mm, 25 mm

Żaluzje aluminiowe | Wzornik kolorów

Żaluzja aluminiowa Juun | Wzornik kolorów

Zadzwoń i zapytaj o wycenę 327202121

Możesz również wysłać zapytanie na maila biuro@bram.pl 

 

 

 

 

 

 

Powyższa treść i zdjęcia pochodzą ze strony: www.anwis.pl oraz z katalogu: Przesłony wewnętrzne ANWIS Dekoracyjne i funkcjonalne.

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm