Rolety / ____ z prowadnicami:

Rolety materiałowe to niezwykle praktyczny a zarazem elegancki i ponadczasowy sposób zasłaniania okien. To osłona, która nie tylko ochroni przed słońcem, ale także podkreśli charakter wnętrza, wprowadzając do niego przytulną atmosferę. 

Zalety:

- Ograniczenie do minimum przenikania światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

- Bogata kolekcja wzorów i kolorów materiałów. Do wyboru tkaniny firanowe, refleksyjne, podgumowane. Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach okiennych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza. W ofercie dostępne są również tkaniny trudno zapalne oraz niepalne. Wszystkie tkaniny posiadają  atesty higieniczne.

- Niezawodny samohamujący mechanizm sterujący pozwala na ustawienie rolety na dowolnej wysokości - płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu.

- Małe gabaryty kasety zwiększają kąt otwarcia okna oraz zastosowanie m.in. do drzwi tarasowych typu patio.

- Szeroki wachlarz kolorów osłon i prowadnic: biały, brąz, srebrna anoda, a także okleiny drewnopodobne: mahoń, orzech, wiśnia, jasny dąb, dąb, złoty dąb.

- Aluminiowa lub stalowa listwa obciążająca idealnie napina materiał rolety na całej powierzchni.

 

Rolety materiałowe w prowadnicach modele:

- FANTAZJA MINI LUX  

To osłona okienna schowana w małej kasetce, której kolor można dostowować do koloru okna. Można zamontować ją poprzez porzyklejenie (samoprzylepna kaseta) lub przykręcenie do listw przyszybowych, co nie narusza warunków gwarancji producentów okien.

- FANTAZJA LUX 

To osłona okienna schowana w kasetce (większej), której kolor można dostowować do koloru okna. Można zamontować ją poprzez porzyklejenie (samoprzylepna kaseta) lub przykręcenie do listw przyszybowych, co nie narusza warunków gwarancji producentów okien.

KATALOG TKANIN - kliknij

Zadzwoń i zapytaj o wycenę 327202121

Możesz również wysłać zapytanie na maila biuro@bram.pl 

 

 

 

 

Powyższa treść i zdjęcia pochodzą ze strony www.anwis.pl oraz z katalogu: Przesłony wewnętrzne ANWIS Dekoracyjne i funkcjonalne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm