Rolety / dzień / noc - impresja mini:Rolety materiałowe to niezwykle praktyczny a zarazem elegancki i ponadczasowy sposób zasłaniania okien. To osłona, która nie tylko ochroni przed słońcem, ale także podkreśli charakter wnętrza, wprowadzając do niego przytulną atmosferę.
Roletki materiałowe doskonale regulują oświetlenie wnętrz według potrzeb użytkownika.Rolety IMPRESJA MINI to specjalny rodzaj rolety wewnętrznej z tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające. Jest to nowość, która charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania i niecodziennym designem. Naprzemienny układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Roleta porusza się w prowadnicach, dzięki czemu idealnie może złużyć do okien uchylnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo w sposób niezwykle prosty dopasować nastrój, a to wszystko za jednym pociągnięciem sznurka. To połączenie rolety IMPRESJA z FANTAZJĄ LUX z prowadnicami przestrzennymi. Charakteryzuje się prostotą montażu i użytkowania. To osłona okienna schowana w małej kasetce, której kolor można dostowować do koloru okna. Można zamontować ją poprzez porzyklejenie (samoprzylepna kaseta) lub przykręcenie do listw przyszybowych, co nie narusza warunków gwarancji producentów okien.


Charakterystyka:

  • Prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

  • doskonale sprawdzi się w oknach balkonowych dzielonych szprosem - jedna roleta na całej wysokości okna balkonowego.

  • Niezawodny samohamujący mechanizm sterujący pozwala na ustawienie rolety na dowolnej wysokości - płynność regulacji przy odsłananiu i zasłananiu.

  • Możliwość operowania ilością światła dziennego przenikającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia rolety.

  • Nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany, zasłony .

  • Łańcuszek sterujący oraz obrotowy obciążnik tkaniny pozwala na płynne sterowanie roletą .

  • Roleta umieszczona w pełnej kasecie aluminiowej pozwala na szybki montaż i demontaż. 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm