Okna i drzwi / na profilu VEKA:

Profile VEKA są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz na upływ czasu, a tym samym trwałe i łatwe do pielęgnacji. Odpadają koszty związane z malowaniem i zakupem farb, a higienicznie gładkie powierzchnie pozwalają bez problemu utrzymać je w czystości.

Profile z VEKA-PVC umożliwiają wysoką izolację akustyczną i przyczyniają się do zwiększenia komfortu mieszkania. Systemy profili VEKA gwarantują już w wersji podstawowej ochronę antywłamaniową na wysokim poziomie, a dodatkowo mogą być wyposażone w szkło i okucia antywłamaniowe. Różnorodność systemów profili oraz bogata paleta kolorów i folii drewnopodobnych sprzyjają konstruowaniu niezliczonych wariantów okien, przy tworzeniu zindywidualizowanych projektów architektonicznych. Specjalne systemy profili przeznaczone do budownictwa renowacyjnego, listwy ozdobne i szprosy oraz różnorodna oferta folii drewnopodobnych umożliwiają wierne oryginałowi odtworzenie okien w budynkach zabytkowych.

 

Cechy systemów Veka znajdziesz pod poniższym linkiem.

Link - cechy 

 

 

Powyższy opis oraz link pochodzą ze strony www.veka.pl

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm