Okna i drzwi / wewnętrzne - POL-SKONE:

Nasza oferta obejmuje rownież drzwi producenta POL-SKONE.

Nasze fachowe doradztwo oraz korzystne ceny sprawiają, że zakup drzwi to inwestycja na długie lata.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 24 lata swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne - malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane; drzwi techniczne - dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe oraz  ościeżnice i listwy drzwiowe.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowane Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskanego w 2001 roku.

 

Poniżej link do pełnej oferty drzwi POL-SKONE:

LINK do KATALOGU DRZWI

 

Nasi doradcy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego modelu drzwi.

Kontakt z naszymi doradcami pod numerem telefonu: 32 720 21 21 lub pod adresem mailowym: biuro@bram.pl

 

 

Powyższy opis i logo pochodzi ze strony www.pol-skone.pl  

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm