Rolety / żaluzje plisowane dachowe:

Żaluzje plisowane system DF Komfort 10, 20, 30
Charakterystyczną cechą systemów żaluzji plisowanych DF Komfort przeznaczonych do okien dachowych są prowadnice boczne zastosowane we wszystkich trzech typach żaluzji oraz maskownica rynny górnej w systemie DF Komfort 10 i 30.

Żaluzja plisowana DF Komfort 10 sterowanie żaluzją przy pomocy uchwytu zamontowanego na rynnie dolnej, zastosowana maskownica rynny górnej oraz prowadnice pozwalają ograniczyć przenikanie światła do wnętrza przy zamkniętej żaluzji

Żaluzja plisowana DF Komfort 20 ruchome – rynna górna i dolna. Otwieranie i zamykanie żaluzji plisowanej DF Komfort 20 zarówno od góry, jak i od dołu. System wyposażony w prowadnice boczne.

Żaluzja plisowana DF Komfort 30 dwie tkaniny w jednym systemie. Sterowanie żaluzją przy pomocy uchwytów montowanych na rynnie środkowej i dolnej zastosowana maskownica rynny górnej oraz prowadnice pozwalają ograniczyć przenikanie światła do wnętrza przy zamkniętej żaluzji.                                   

 

 

 

 

 

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych oraz analizy zachowań użytkowników. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki zgadzasz się na ich korzystanie oraz ich zapis w pamięci urządzenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Wykonanie: Studio Rimm